Szukaj na stronie...

Infolinia: 91 489 07 92     Email: biuro@altor-detektyw.pl

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić


Prywatny detektyw na terenie Szczecina!
ALTOR GROUP to również Biuro Detektywistyczne, które stawia na skuteczność i dyskrecję. Biuro prowadzi swoją działalność na podstawie wpisu Ministra Spraw Wewnętrznych nr RD-14/2012

Możliwość realizacji szerokiego wachlarzu usług zawdzięczamy grupie specjalistów współpracujących z naszym biurem. Nasi specjaliści to nie tylko byli funkcjonariusze służb mundurowych, ale również byli Inspektorzy Kontroli Skarbowej oraz: prawnicy, ekonomiści i informatycy. Na stałe współpracujemy również z czołowymi kancelariami adwokackimi, komorniczymi i biegłymi z różnych dziedzin. Działamy w granicach prawa stosując nowoczesne i skuteczne metody. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jeśli interesuje Państwa prywatny detektyw i skuteczne usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie, to nasza oferta jest właśnie tym, czego poszukujecie. Współpracując z nami mogą mieć Państwo pewność, że każde nasze zlecenie wykonujemy z największą starannością i nad każdą powierzoną nam sprawą konsekwentnie i solidnie pracujemy, mając zawsze na uwadze interesy naszych Klientów! Siedzibą naszego biura jest Szczecin. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z namiWeryfikacja firm

Sprawdzimy Państwa potencjalnych partnerów biznesowych w każdej części świata. Nie czekaj sprawdź swojego partnera biznesowego.

Czytaj więcej

Wywiad gospodarczy

Profesjonalny wywiad gospodarczy, dzięki któremu wejdziesz w posiadanie wiedzy kluczowej dla powodzenia Twojego biznesu.

Czytaj więcej

Windykacja

Windykacja w naszym wykonaniu to nie tylko wysłanie dłużnikowi wezwania do zapłaty, ale ściśle określone działania do odzyskania długu.

Czytaj więcej

Audyt bezpieczeństwa

Proces analityczny, realizowany przez zespół naszych ekspertów. Kompleksowa ocena stanu bezpieczeństwa dostosowana do specyfiki i potrzeb Klienta.

Czytaj więcej

Zdrady

Podejrzewasz partnera/partnerkę o zdradę? Udowodnimy, jak jest naprawdę! Śledzimy wszelkie poczynania podejrzanego – dyskretnie i ze skutecznością.

Czytaj więcej

Poszukiwanie osób

W profesjonalny i skuteczny sposób zajmiemy się przygotowaniem fachowej strategii i szybkim odnalezieniem zaginionej osoby.

Czytaj więcej

Ochrona dzieci

Zastanawiasz się co robi niania w domu z Twoim dzieckiem? Sprawdź!

Czytaj więcej

Sprawdzanie podsłuchów

Okresowe sprawdzanie zabezpieczeń pod kątem założonych podsłuchów - broń dostępu do ważnych informacji.

Czytaj więcej

Potrzebna pomoc?!
91 489 07 92

Biuro detektywistyczne.
Biuro ochrony.

Bądź na bieżąco
subskrybuj nasz newsletter

Kontakt z nami

Altor Group
al. Wojska Polskiego 7
70-440 Szczecin

+48 91 489 07 92
+48 501 550 059

Pomoc

Kariera