Szukaj na stronie...

Infolinia: 91 489 07 92     Email: biuro@altor-detektyw.pl
Audyt bezpieczeństwa to nowa usługa na Polskim rynku i, jak do tej pory, dedykowana była wyłącznie dla dużych koncernów. Naszym celem jest udostępnienie jej każdej osobie oraz firmie. Każdy ma prawo do poczucia bezpieczeństwa. Ponadto firmy, które posiadają ochronę zewnętrzną, dzięki audytowi bezpieczeństwa mogą posiąść wiedzę nt. skuteczności prowadzonej ochrony oraz ponoszonych kosztów adekwatne do poziomu zabezpieczenia. Audyty realizowane są przez osoby posiadające nie tylko doświadczenie wyniesione z pracy w służbach mundurowych, ale również wiedzę i uprawnienia z zakresu ściśle rozumianej ochrony obiektowej i osobistej.

Dokonujemy audytów bezpieczeństwa w zakresie :
•    bezpieczeństwa nieruchomości
•    bezpieczeństwa firmy
•    bezpieczeństwa osobistego
Bezpieczeństwo nieruchomości :
Usługa ta dedykowana jest dla osób posiadających własne nieruchomości. W ramach przeprowadzonego audytu dokonuje się:
•    oceny położenia nieruchomości i związanych z tym zagrożeń,
•    istniejących zabezpieczeń

W oparciu o zgromadzone informacje przygotowuje się propozycje wprowadzenia ewentualnych zmian w zabezpieczeniu nieruchomości lub też opracowuje się kompletny plan zabezpieczenia.

Bezpieczeństwo firmy :
Zakres audytu przy ocenie bezpieczeństwa firmy jest zawsze ustalany na wstępie z klientem. W standardzie dokonuje się oceny istniejących zabezpieczeń firmy. Nie każdy posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie możliwości zapewnienia bezpieczeństwa swojej firmie. Korzystając z usług firmy ochroniarskiej z reguły przystajemy na jej wizję sprawowania ochrony. Jednak jakie mamy możliwości sprawdzenia czy ochrona ta jest skuteczna, czy też zaproponowany system jest sprawny ? Niebagatelną kwestią jest ocena kosztów ponoszonej ochrony. Firma ochroniarska zajmująca się montażem systemów ochrony elektronicznej jest zainteresowana zainstalowaniem jak największej liczby urządzeń, co nie zawsze musi iść w parze z naszymi potrzebami. Podobnie jest z ochroną fizyczną, która niestety stoi w naszym kraju na bardzo niskim poziomie. Większość tzw. pracowników ochrony przydzielanych do ochrony obiektów to osoby nie posiadające żadnego doświadczenia oraz wymaganych uprawnień. Tak więc najczęściej obsadę fizyczną ochrony stanowią pracownicy dozoru, którzy niewiele mają wspólnego z pracownikami ochrony. Są to bowiem zwykli dozorcy nie mogący korzystać z uprawnień przysługujących im z ustawy o ochronie osób i mienia. Ponadto aktualną patologią na rynku ochroniarskim jest zatrudnianie do ochrony w pierwszej kolejności osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Należy więc w tym miejscu głęboko się zastanowić nad wyborem takiej firmy, która swój wizerunek i profesjonalizm opiera na wykorzystywaniu ludzkiej niesprawności, w celu osiągnięcia największego zysku. W dodatku musimy jasno powiedzieć, że znaczny procent kradzieży dokonywanych w firmach odbywa się przy udziale pracowników tej firmy, a byle jaka ochrona jej przed tym nie zabezpieczy. W takich sytuacjach warto rozważyć czy ochrona fizyczna jest w ogólne potrzebna, czy też można ją w części zastąpić zabezpieczeniem elektronicznym – tu służymy pomocą. Ponadto, na życzenie klienta, poza oceną zabezpieczenia fizycznego dokonujemy sprawdzeń na innych płaszczyznach bezpieczeństwa firmy.
Potrzebna pomoc?!
91 489 07 92

Biuro detektywistyczne.
Biuro ochrony.

Bądź na bieżąco
subskrybuj nasz newsletter

Kontakt z nami

Altor Group
al. Wojska Polskiego 7
70-440 Szczecin

+48 91 489 07 92
+48 501 550 059

Pomoc

Kariera