Szukaj na stronie...

Infolinia: 91 489 07 92     Email: biuro@altor-detektyw.pl
Zaginięcie bliskiej osoby wiąże się zawsze z ogromnym stresem i troską o ich los. Detektywi z agencji detektywistycznej w profesjonalny i skuteczny sposób zajmą się przygotowaniem fachowej strategii i szybkim odnalezieniem zaginionej osoby.

Wśród spraw, którymi zajmują się specjaliści z naszego biura detektywistycznego są:
1. Porwania rodzicielskie - mogą być dwojakiego rodzaju: kiedy obydwoje rodzice posiadają prawo do pełnej opieki nad dzieckiem, a jedno z nich wbrew wiedzy i woli drugiego ukrywa miejsca pobytu dziecka. W takiej sytuacji policja nie podejmuje działań, ponieważ takie działanie nie jest przekroczeniem ani złamaniem prawa. Do takich sytuacji dochodzi zazwyczaj w czasie postępowania rozwodowego lub jakiejkolwiek innej procedury mogącej wpłynąć na ograniczenie kontaktów z dzieckiem – wówczas rodzic ukrywający dziecko chce w ten sposób wymusić na drugiej stronie ustępstwa lub całkowite odstąpienie od planowanych działań. Z drugim typem porwań rodzicielskich mamy do czynienia wówczas, gdy porwania dokonuje rodzic pozbawiony prawa do opieki rodzicielskiej lub całkowicie go pozbawiony. Wówczas fakt porwania powinien zostać zgłoszony na policję, a po uzyskaniu pełnego prawomocnego wyroku powinny rozpocząć się poszukiwania. Zanim jednak to nastąpi mijają cenne dni niepokoju o losy dziecka, w takiej sytuacji detektywi podejmą szybkie i skuteczne działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu dziecka.

2. Zaginięcia – coraz częściej słyszymy o osobach, które wyszły z domu i nie wróciły. Nasi detektywi podejmą kompleksowe działania, aby ustalić los i miejsce pobytu osoby zaginionej.

3. Porwania – sytuacje największego napięcia i strachu, ponieważ zagrożone jest zdrowie i życie osób najbliższych. Specjaliści z biura detektywistycznego podejmą działania w celu ustalenia sprawców porwania, ustalenia miejsca przetrzymywania osoby porwanej oraz uwolnienia jej z rąk porywaczy.

4. Poszukiwanie krewnych i przyjaciół sprzed lat – przerwana znajomość, zagubiony notatnik z adresem to duży kłopot w przypadku, gdy pilnie potrzeba nawiązać kontakt z osobą poznaną wiele lat temu. Ustalimy aktualne miejsce zamieszkania wskazanej osoby, nawet jeżeli posiadane informacje na jej temat są nieprecyzyjne lub zdawkowe.

Na drugim biegunie spraw dotyczących poszukiwania osób jest ustalenie miejsca pobytu dłużników, osób niewywiązujących się ze zobowiązań lub oszustów bazujących na naiwności innych. Podejmiemy fachowe działania w celu ustalenia miejsca pobytu, danych kontaktowych lub prawdziwej tożsamości. Tak przygotowany i skompletowany materiał może być w całości wykorzystany w postępowaniu procesowym.
Potrzebna pomoc?!
91 489 07 92

Biuro detektywistyczne.
Biuro ochrony.

Bądź na bieżąco
subskrybuj nasz newsletter

Kontakt z nami

Altor Group
al. Wojska Polskiego 7
70-440 Szczecin

+48 91 489 07 92
+48 501 550 059

Pomoc

Kariera