Szukaj na stronie...

Infolinia: 91 489 07 92     Email: biuro@altor-detektyw.pl

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić


ALTOR GROUP to również Biuro Ochrony, która stawia na skuteczność i dyskrecję. Biuro prowadzi swoją działalność na podstawie wpisu Ministra Spraw Wewnętrznych nr. Realizujemy wszystkie zlecenia w zakresie szeroko rozumianych usług biura ochrony. Możliwość profesjonalnej realizacji usług zawdzięczamy grupie specjalistów współpracujących z naszym biurem. Nasi specjaliści to nie tylko byli funkcjonariusze służb mundurowych, ale również byli Inspektorzy Kontroli Skarbowej oraz: prawnicy, ekonomiści i informatycy.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jeśli interesuje Państwa  usługi ochronny na najwyższym poziomie, to nasza oferta jest właśnie tym, czego poszukujecie. Współpracując z nami mogą mieć Państwo pewność, że każde nasze zlecenie wykonujemy z największą starannością i nad każdą powierzoną nam sprawą konsekwentnie i solidnie pracujemy, mając zawsze na uwadze interesy naszych Klientów! Siedzibą naszego biura jest Szczecin. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z namiOchrona obiektów

Ochrona fizyczna stacjonarna 24 - godzinna kontrola obiektu przez doświadczonych pracowników Biura Ochrony.

Czytaj więcej

Ochrona osobista

Kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie Klientom całkowitej dyskrecji, komfortu oraz pełnego bezpieczeństwa w każdym miejscu i sytuacji.

Czytaj więcej

Ochrona dzieci

Chronimy Państwa dzieci weryfikując osoby obce, którym powierzają Państwo opiękę będąc w pracy lub poza domem.

Czytaj więcej

Dowóz dzieci

Dzieci dowożone są nie oznakowanymi samochodami w towarzystwie pracownika Biura Ochronny. Towarzystwo pracownika Biura Ochrony gwarantuje bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Potrzebna pomoc?!
91 489 07 92

Biuro detektywistyczne.
Biuro ochrony.

Bądź na bieżąco
subskrybuj nasz newsletter

Kontakt z nami

Altor Group
al. Wojska Polskiego 7
70-440 Szczecin

+48 91 489 07 92
+48 501 550 059

Pomoc

Kariera