Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Atuty, jakie wskazują na to, że warto spotkania o charakterze biznesowym zorganizować w Mixbud

Obiekt hotelowy Mixbud to w głównej mierze rzetelnie prosperująca sala na konferencje. W takim razie jest to miejsce doskonałe do przygotowania spotkań biznesowych, przedłożenia oferty handlowej albo zorganizowania eventu z wystąpieniem gościa specjalnego. Hotel Biała Podlaska jest też maksymalnie wyposażony, co sprzyja ciekawemu spędzeniu czasu wolnego. W auli konferencyjnej znajduje się kompletne wyposażenie biurowe: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz WiFi.

W dodatku sala wyposażona jest w nowocześnie zaprojektowany rzutnik z ekranem, który jest w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych oraz komputerów przenośnych. Sala jest też wzorcowo nagłośniona, co będzie sprzyjało poprowadzeniu rozmów podczas eventu. Dodatkowo można korzystać z flipcharta, umożliwiającego wizualne zaprezentowanie programu konferencji. Na czas spotkania obsługa podaje kawę i herbatę. W dodatku można także zamówić catering. Abstrahując od faktu, jak długo trwa spotkanie, można czuć się wygodnie, ponieważ aula jest klimatyzowana. Noclegi Biała Podlaska umiejscowione są blisko drogi E30, co pozwoli na bezzwłoczne docieranie na spotkanie. Informacje szczegółowe na temat każdego wydarzenia biznesowego, jak i standardy obsługi można omówić już po składaniu rezerwacji.

Również w czasie trwania całego eventu można spodziewać się pomocy personelu. Walory, jakie przemawiają za tym, że opłaca się eventy biznesowe zorganizować tutaj są nie do zakwestionowania. Hotel ma maksymalnie przystosowaną aulę konferencyjną na 35 osób, co jest jego znakiem rozpoznawczym. Można zorganizować mniejsze spotkanie biznesowe albo prezentację ofertową, nie bojąc się niepowodzenia. Obiekt ma do zaoferowania pokoje 2, 3, 5 oraz sześcio osobowe, z WC, umywalką i prysznicem. Przekonywująca jest także smakowita propozycja kolacji, pub oraz spokojne zakątki do wypoczynku.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY