Elementy dodatkowe, jakie mogą być wykorzystane w przyczepach gastronomicznych SHINE w każdej sytuacji dopasowane są do oczekiwań klienta oraz do tego, czego on od danej przyczepy będzie oczekiwać. W obrębie kolekcji głównych, takich jak: Summer Series, Summer Series S, Spring Series oraz Shine York można więc spodziewać się dobrania dodatkowych urządzeń, wdrożenia dowolnej kolorystyki a także zrobienia przyczepy w optymalnym pod dane wykorzystanie rozmiarze. Będąc zdecydowanym na sprzedaż przyczep gastronomicznych SHINE klient dostaje to, co wyróżnia wysoka wartość użytkowa.

Wśród wyposażenia dodatkowego oferowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne LED, skrzynka agregatu na dyszlu, półka na ścianę, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap zrobiony ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, nadający się do schowania stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwane z półką, logo z reklamą, możliwość zastosowania reklamy na dachu oraz zamontowanie odtwarzacza multimedialnego. Z kolei, jeżeli klient ma jakieś inne pomysły, to także może się zdecydować na podanie tego, na czym mu będzie zależało. Projektanci SHINE spełniają takie oczekiwania. Czymś nowym w propozycji sprzedażowej są rowery gastronomiczne. Takie ergonomiczne obiekty sprzedażowe przystosowane są przede wszystkim do podawania napojów. Sprawdzają się na zabawach w plenerze.

Ciekawy styl wykonania, nieduże rozmiary, imponująca jakość wykonania oraz opcja ustawienia roweru każdego dnia w innym miejscu to największe zalety tego wyjścia. Zwłaszcza że wystarczy przedstawić swoją wizję i pracownicy z firmy wskażą, jakie rozwiązania są polecane. Indywidualne nastawienie pozwoli stworzyć harmonijny wizerunek biznesowy i można pozytywnie się kojarzyć. Przyczepy gastronomiczne w amerykańskim designie wyglądają wyjątkowo dobrze. Można wówczas swój interes rozwinąć perfekcyjnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

W jaki sposób można wspierać osoby, które żyją z uzależnionym

Najróżniejsze formy uzależnień, takie jak na przykład alkohol czy narkotyki, są bardzo…

O jakich rzeczach warto pamiętać przy pielęgnacji suchej skóry

Jednym z większych wyzwań podczas codziennej pielęgnacji jest przesuszona skóra. Niejednokrotnie występuje…

Informacje, jakie są potrzebne przy doborze konta osobistego

Wiadomości, które okazują się potrzebne przy doborze konta prywatnego obecnie można odnaleźć…