Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem organizowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronowe organizowane przez Strefę Skoków w tandemie z pilotem mają miejsce w całym kraju. Dobrze będzie sprawdzić, w jakich miastach są oferowane, jakie są szczegóły a taka jaka jest kwota za skok. Jeżeli ktokolwiek zdecyduje się na skok spadochronem, to może natychmiast dowiedzieć się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Wiodące informacje opublikowane są także na witrynie internetowej.

Spadanie spadochronem to przeżycie nie do porównania z jakimkolwiek innego rodzaju i jeśli tylko interesant ma takie marzenie, to musi się decydować. Prędkość przekracza wówczas 200 km w ciągu godziny. Można zobaczyć zatrzymujące dech w piersiach krajobrazy, a także poczuć przypływ adrenaliny w najczystszej formie. Przede wszystkim zaś jest to świetna zabawa, jakiej z pewnością przez długi czas nie da się zapominać. Najwyższe uprawnienia instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w jakim instruktor będzie skakać wspólnie z klientem. W tandemie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest natomiast podczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości trzech tysięcy do czterech tysięcy metrów, w zależności od miejsca, w jakim się odbywa.

Przed otworzeniem spadochronu oraz przed tym jak zrealizowany jest skoki spadochronowe klient jest przeszkolony. Skok trwa od trzydziestu pięciu do 55 sekund. Spadochron główny otwiera się na wysokości 1700 m, a potem następuje szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do dziesięciu m. Pasażer ma wówczas szansę do próbowania samodzielnego kierowania przelotu ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY