Jeśli ktoś myślał, że standardowe tapety stały się wspomnieniem, to się mocno pomylił. Faktem jest, że przez jakiś czas klienci faktycznie mniej się nimi interesowali, ale to wynikało po prostu z bardzo skromnego wyboru. A że na rynku pojawiło się sporo producentów w zagranicy, oferujących nowoczesne motywy i wzory, to przełożyło się to na faktycznie duży wybór. Ogromną rewolucję w tym segmencie wykończenia wnętrz także zrobiły fototapety. Idea jest bardzo prosta, zamiast oferować gotowe motywy można drukować to, co zamówią klienci. I okazało się nagle, że na swojej ścianie można nakleić zdjęcie gór czy lasu, jakiś abstrakcyjny motyw czy nawet swoją fotografię, jeżeli będzie odpowiedniej jakości.

Obecnie w bazach firm mających takie usługi w ofercie dostępnych jest parę milionów grafik i zdjęć, tak więc niejednokrotnie trzeba poświęcić sporo czasu na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Tradycyjne pejzaże, miasta czy budynki bez przerwy się cieszą dużą popularnością, tak samo jak motywy zwierzęce, roślinne czy kulinarne. Ale nowoczesne techniki projektowania, a co najważniejsze kreatywność grafików cały czas dają nowe pomysły i inspiracje. Na przykład w ostatnim czasie coraz większą popularnością zaczęły się cieszyć fototapety 3d do sypialni, z uwagi na to, jak wyglądają.

Często na takich tapetach się pojawiają tunele, drogi czy mosty, lecz tak przedstawione, że dają przestrzenny wygląd. Niezwykle interesująco także wyglądają różnego rodzaju geometryczne figury, także tak narysowane, że faktycznie wyglądają jakby były wypukłe. Jeżeli dołoży się do tego się ciekawe kolory, to całość sprawia naprawdę niesamowite wrażenie. Ponieważ takie motywy są naprawdę zwracające uwagę i wyraziste, to trzeba je umiejętnie skomponować z resztą wystroju. Przeważnie taka tapeta 3d zostaje naklejona na jedną z widocznych ścian we wnętrzu, a pozostałe albo są malowane, albo też przykleja się na nie jakąś delikatną tapetę w neutralnej kolorystyce.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Upominki reklamowe – dlaczego warto o nich pomyśleć

Jedną z najważniejszych spraw w handlu jest przekonanie klientów, aby zdecydowali się…

Wprowadzanie systemu ERP Zorius

Nowatorskie oprogramowanie ERP jakim jest Zorius.pl sprawdzi się bardzo dobrze w pełnym…

Urządzenia pneumatyczne usuwające wilgoć ze sprężonego powietrza do wymaganego ciśnieniowego punktu rosy ze sklepu Pneumar

Firma Pneumar oferuje szeroką gamę kompresorów i narzędzi pneumatycznych. Sklep prosperuje od…

Rodzaje wyszukiwarek, jakie przedstawione są na portalu szukarki.pl

Typy wyszukiwarek, które zaprezentowane są w serwisie szukarki.pl to: wyszukiwarki ogólne, wyszukiwarki…