Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Działanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii

Główne informacje na temat szałwii białej udostępnione są na witrynie GoldenTeacher. Można w takim razie zaznajomić się z nimi dokładnie, a kiedy będzie miało się jakiekolwiek zapytania, to zapytać autorów. Mają oni na tyle szeroką wiedzę, iż chętnie podzielą się wszystkimi ciekawymi wiadomościami, jakie poznają. Salvia apiana traktowana jest jako święte ziele Indian Nawaho. Zwykle wykonywali oni obrządki z użyciem kadzidła z białej szałwii. Miały one na celu oczyszczanie wnętrz, jak i bieżącej sytuacji życiowej. Często też z ich wykorzystaniem chciano się z ludzi wyzbyć złej energii.

Dlatego pozostałe nazwy tej rośliny to szałwia ceremonialna lub szałwia święta. Dokładny opis tego skąd wzięła się szałwia wzbudza zaciekawienie wśród osób, które ona ciekawi i chcą dowiadywać się, jak biała szałwia była kiedyś wykorzystywana. W rzeczywistości, biała szałwia ma istotną rolę w kulturze rdzennych Amerykanów. Roślina traktowana jest przez nich jako „święte zioło” i pali się ją w czasie przeróżnych ceremoniałów.

Określa się to okadzaniem. W zgodzie z wierzeniami Indian Nawaho biała szałwia wpływa bardzo dobrze na energię domu, ale też całego otoczenia. Kadzidła mogłyby być wykorzystane także w tym celu, żeby oczyścić inne osoby. Biały dym, o intensywnym zapachu wypędza złe moce oraz jest w stanie przywracać prawidłową aurę. Biała szałwia nie bez przyczyny ma przypisanych tak dużo cennych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY